Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ltw-battery.com/www/fujin/applogic/fj_basics/fjconnect.php:339) in /www/doc/www.ltw-battery.com/www/view_modules/page.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ltw-battery.com/www/fujin/applogic/fj_basics/fjconnect.php:339) in /www/doc/www.ltw-battery.com/www/view_modules/rosetta/rosetta.php on line 43
Nové voděodolné baterie | LTW Battery

User

Language

Toggle mode
Download Center
Support & Contact


Nové voděodolné baterie


Tomáš Kracík
30.06.2019

LTW - K - 12V / 120Ah - Dlouhá verze - 398x182x176mm v plně vodotěsném krytu s ochranou nabíjení a vybíjení, umožňující kaskadovatelnost při výkonu 3C až na 48 V.

LTW - K - 12V / 120Ah - Krátká verze - 355x182x176 Lithiová baterie s ochranou nabíjení a vybíjení, určená pouze pro malé karavany s vyšší spotřebou energie a 2C.

 

Proč LTW vyrobil vodotěsný akumulátorový obal? Důvod byl velmi jednoduchý, spousta zákazníků LTW na zimu zapomněla vypustit vodu z vodní nádrže, tím mohlo dojí k popraskání vodovodních trubek. Unikající voda poté odtekla do nejspodnější části vozu, kde byla umístěna LTW Baterie. Proto LTW provedlo změnu designu aby uspořilo zákazníkům čas a peníze za výměnu baterie, výsledkem je baterie, která může bez problému fungovat ve ´´skoro´´ všech povětrnostních podmínkách.


Share